Celem zamówienia prenumeraty prosimy o wypełnienie poniższych danych.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

Dane publikacji:

Tytuł: Czołg T-34

Zamawiam prenumeratę od numeru:

Dane zamawiającego

Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z Zasadami Realizacji Prenumeraty oraz Regulaminem Sprzedaży i je akceptuję.

 

Dodatkowo zamawiam segregator w cenie 16,99 zł, który będzie do mnie przesyłany wraz z co dwudziestym numerem kolekcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia przez Eaglemoss Polska Sp. z o.o., Mościska 4a, 05-080 Izabelin (administrator danych), oraz podmioty z nią współpracujące dla potrzeb marketingowych, promocyjnych i informacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
„o ochronie danych osobowych”, (t.j. Dz. U. 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm).. [Ma Pan/Pani prawo do wglądu, wnoszenia poprawek oraz usuwania swoich danych osobowych, a ich podanie jest dobrowolne].

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Eaglemoss Polska Sp. z o.o., Mościska 4a, 05-080 Izabelin, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia
18 lipca 2002 r. „o świadczeniu usług drogą elektroniczną” (t.j. Dz. U. 2013, nr 0, poz. 1422) dotyczących produktów oferowanych przez tą spółkę na podany w formularzu zamówienia adres e-mail.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, promocyjnych lub informacyjnych oraz zgoda na przesyłanie informacji handlowych nie są konieczne dla uruchomienia procesu realizacji prenumeraty serii "Czołg T-34"